Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

В круїз з дітьми

Для тих, хто збирається вирушити до круїзу з дітьми пропонуємо ознайомитися з поданою нижче інформацією. Кожна круїзна компанія, а іноді і на різних маршрутах застосовує різні правила обслуговування пасажирів з дітьми.

Також, просимо звернути увагу, що через відсутність спеціальних умов та обладнання на борт не приймаються жінки з терміном вагітності більше 22 тижнів.

Royal Caribbean International

Неповнолітні гості: Будь-який пасажир молодше 21 року повинен бути у супроводі батьків/опікунів або супроводжуючого старше 21 року, який проживає в тій же чи сусідній каюті та несе повну відповідальність за неповнолітнього пасажира. Дане вікове обмеження не поширюється на подружні пари, де один із подружжя не досяг 21 року (подання свідоцтва про шлюб обов’язкове).

Немовлята:
- для круїзу дітям повинно бути не менше 6 місяців. Для Трансатлантичних, Тихоокеанських, Гавайських круїзів та круїзів по Південній Америці дитині не повинно бути менше 12 місяців.
- у будь-який круїз, у розкладі маршруту якого є 3 і більше днів поспіль у морі, допускаються діти віком понад 12 місяців.
- всі діти (від 6 міс. до 18 років) повинні мати особисті персональні закордонні паспорти.

Costa Cruises

Неповнолітні гості: усі гості віком до 18 років мають бути у супроводі батьків або опікунів.

Немовлята:
- для круїзу діти повинні досягти 6-місячного віку до дня початку круїзу.
- для здійснення Трансатлантичних круїзів, круїзів по Індійському океану та Арктиці та будь-якого круїзу тривалістю 15 днів і більше діти повинні досягти віку понад 12 місяців на день початку круїзу.
- всі діти (від 6 міс. до 18 років) повинні мати особисті персональні закордонні паспорти.

MSC cruises

Неповнолітні діти (до 18 років): Будь-який пасажир молодше 18 років повинен бути у супроводі батьків/опікунів або супроводжуючого старше 18 років, який проживає в тій же каюті та несе повну відповідальність за неповнолітніх пасажирів.

Немовлята:
- для здійснення круїзу діти повинні досягти 6-місячного віку до дня початку круїзу;
- для здійснення Трансатлантичних круїзів, круїзів по Індійському океану та Арктиці та будь-якого круїзу тривалістю 15 днів і більше, діти повинні досягти віку більше 12 місяців на день початку круїзу;
- всі діти (від 6 міс. до 18 років) повинні мати особисті персональні закордонні паспорти.

Norwegian Cruise Line

Неповнолітні гості: всі пасажири віком до 21 року повинні супроводжуватись пасажиром старше 21 року, який проживає у тій же каюті або сусідній. Старший пасажир відповідає за неповнолітнього пасажира протягом усього круїзу. Якщо супроводжуючий не є батьком або опікуном неповнолітнього пасажира, то при посадці необхідно пред’явити нотаріально засвідчений оригінал листа батьків або опікунів, який дозволяє подорож неповнолітнього пасажира та уповноважує супроводжуючого на ухвалення рішення щодо надання медичної допомоги у разі екстрених ситуацій.

Немовлята: на борт не допускаються немовлята віком до 6 місяців.

Carnival Cruise Line

Неповнолітні гості: для самостійної подорожі всі гості мають бути старше 21 року. Вік усіх гостей буде перевірено під час посадки. У разі невиконання вікових вимог круїзною компанією, гостям буде відмовлено у посадці на борт із застосуванням 100% штрафних санкцій. Винятки застосовуються лише для груп із супроводжуючими, військовослужбовців та подружніх пар (необхідне підтвердження відповідними документами). Гості до 13 років мають бути заброньовані в одній каюті з батьками чи опікунами. Гостям віком від 13 до 17 років може бути замовлена окрема каюта, яка перебуватиме не далі 3-х кают від каюти батьків або опікунів. Гості віком від 18 років можуть бути заброньовані в окремій каюті, яка знаходиться в безпосередній близькості до каюти батьків або опікунів (на одній палубі).

Немовлята: на борт не допускаються немовлята віком до 6 місяців, а для Трансатлантичних круїзів, круїзів Гавайськими островами і в круїзах по Південній Америці немовлята повинні бути у віці більше 12 місяців.

Holland America Line

Неповнолітні гості: гості, які не досягли 21 року, повинні супроводжуватися батьками, опікунами або супроводжуючими щонайменше старше 21 року. Один дорослий супроводжуючий для кожні 5 гостей, які не досягли 21 року.

Немовлята: На борт допускаються немовлята віком від 6 місяців, для Трансатлантичних круїзів – від 12 місяців.

Celebrity Cruises

Неповнолітні гості: діти до 21 року не допускаються на борт без супроводу дорослих. Дане вікове обмеження не поширюється на неповнолітні подружні пари (тільки за умови пред’явлення свідоцтва про шлюб).

Немовлята: для круїзу дітям повинно бути не менше 6 місяців. Для Трансатлантичних, Тихоокеанських, Гавайських круїзів та круїзів по Південній Америці дитині не повинно бути менше 12 місяців. У будь-який круїз, в розкладі маршруту якого є 3 і більше днів поспіль у морі, допускаються діти віком більше 12 місяців.

Azamara Club Cruise

Неповнолітні гості: усі пасажири віком до 21 року мають бути заброньовані у каюті з дорослим віком понад 21 рік. Батько чи опікун повинен супроводжувати гостей віком до 18 років та повинні проживати в одній каюті.

Немовлята: вік немовляти для круїзу повинен бути не менше 6 місяців, а для Трансатлантичних круїзів або тривалих круїзів має бути не менше 12 місяців.

Silversea Cruises

Неповнолітні гості: усі неповнолітні пасажири віком до 18 років повинні супроводжуватися хоча б одним із батьків або супроводжуючим віком від 21 року. Якщо супроводжуючий не є батьком чи опікуном, повинен надати при посадці згоду батьків або опікуна на супровід неповнолітнього пасажира.

Немовлята: Лайнер Silver Explorer не приймає на борт дітей молодше 1 року, на інші лайнери компанії не допускаються діти віком до 6 місяців.