Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Інфолист туристу

1) Телефон для екстреного зв’язку +38 050 087 82 00 (цілодобово)

2) Режим роботи:
ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: у черговому режимі
НД: вихідний

3) Система ІНШ
Рекомендуємо ознайомитись із проектом МЗС добровільної реєстрації українських громадян під час поїздок за кордон (ДРУГ), який є ефективним інструментом попередження, за необхідності – пошуку та надання сприяння громадянам України у разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.
У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, в якій Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України зможуть встановити зв’язок із Вами або з особами, яких Ви відзначили в анкеті.


Сайт системи: http://friend.mfa.gov.ua

4) Рекомендуємо укладати договори добровільного страхування від невиїзду за кордон, скасування поїздки. Звертаємо увагу, що договори страхування та відповідальність Туроператора не поширюються на випадки затримки виходу віз посольствами.
Просимо ознайомитись з  памяткой рекомендованных шагов туриста при купівлі туристичного пакета та у разі виникнення непередбачених ситуацій під час подорожей

5) Контакти ТОВ «МОРСЬКИЙ ВОЯЖ» для звернень туристів:
Адреса для вхідної кореспонденції: 01054, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33Б 1
Тел.: (044) 392 28 88
E-mail: mail@mvoyage.com.ua

6) Ознайомитись з режимом в’їзду в іноземні держави для громадян України, а також з контактами дипломатичних представництв України в країні (місці) тимчасового перебування або місцевих служб, до яких можна звернутись у разі виникнення труднощів під час туристичної поїздки за посиланням: https://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/travel-advice/entering-foreign-countries

7) Посольства України за кордоном:
https://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/travel-advice/entering-foreign-countries