Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Про нас

Компанія «Морський вояж» – туристичний оператор із продажу круїзів. Була створена у 2012 році. Наша компанія є офіційним представником круїзної компанії в Україні. На даний момент ми активно розвиваємося та співпрацюємо з туристичними компаніями Грузії, Азербайджану, Казахстану, Ізраїлю.

«Морський вояж» займає лідируючі позиції на туристичному ринку України та пропонує для своїх клієнтів та агентів круїзи від всесвітньо відомих круїзних компаній як Costa Cruises, MSC, Norwegian Cruise Line, Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Azamara Cruises, Celestyal Cruises, Silversea, Explora Journeys.  

Переваги роботи з нами :

* Ми команда професіоналів! З нами легко, комфортно та надійно! Ми уважно вивчаємо кожен Ваш запит та підберемо оптимальний варіант для Вас та Ваших гостей.

* Ми любимо наших Агентів і  Клієнтів та надаємо максимум інформації з круїзу, а найголовніше робимо все для того, щоб працювати з нами було максимально зручно.

* Ми створили зручну систему бронювання круїзів та готелів в режимі реального часу.

* Ми пропонуємо Вам можливість абсолютно БЕЗКОШТОВНО встановити на Ваш сайт модуль пошуку круїзів. Наш модуль допоможе Вам здійснювати автоматичний продаж круїзів на вашому сайті практично без участі персоналу турагентства, в режимі реального часу. Для того щоб встановити пошуковик, необхідно пройти реєстрацію, і з особистого кабінету прив’язати модуль на свій сайт.

* Ми пропонуємо для Вас унікальні можливості співпраці – прямі контракти з провідними круїзними компаніями, ексклюзивні тарифи, гнучкий графік платежів, якісне обслуговування – все це до послуг Агентів.

* Ми завжди на зв’язку – 24 години 7 днів на тиждень 365 днів на рік! Питання, що виникли, також можна задати консультантам у чаті на сайті.

Підписуйтесь на розсилку та стежте за новинами та новинками світу круїзів від «Морський вояж»

Наш колектив радий Вашим питанням та запитам:

Тетяна Любович - t.lubovich@mvoyage.com.ua
Анна Малахова - a.malahova@mvoyage.com.ua

Адреса: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська 33Б, оф.22, тел.: +38 (044) 39 22 888