Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (044) 392-28-88 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Як почати з нами працювати

Дорогі друзі!

Компанія «Морський вояж» – туристичний оператор з продажу круїзів. Наша компанія є офіційним представником круїзної компанії Costa Cruises в Україні. За роки роботи «Морський вояж» міцно тримає лідируючі позиції на туристичному ринку України та пропонує своїм клієнтам круїзи від всесвітньо відомих круїзних компаній. Costa Cruises, Oceania Cruises, Norwegian, Royal Caribbean International, MSC,  Carnival, Disney Cruise Line, Pullmantur, Holland America Line, Princess Cruises, Cunard  та ін. 

Переваги роботи з нами:

Ми команда професіоналів! З нами легко, комфортно та надійно! Ми уважно вивчаємо кожен Ваш запит та підберемо оптимальний варіант для Вас та Ваших гостей. Ми є ваш провідник у світі круїзів.

Ми створили зручну систему бронювання круїзів та готелів в режимі реального часу, ви зможете вибрати до номера каюти.

Пропонуємо вам можливість абсолютно БЕЗКОШТОВНО встановити на Ваш сайт модуль пошуку круїзів.. Наш модуль допоможе Вам здійснювати автоматичний продаж круїзів туристам на вашому сайті практично без участі персоналу турагентства, в режимі он-лайн. Для того щоб встановити пошуковик, необхідно пройти реєстрацію, і з особистого кабінету прив’язати модуль на свій сайт.

Ми пропонуємо Вам унікальні можливості співпраці – прямі контракти з провідними круїзними компаніями, ексклюзивні тарифи, гнучкий графік платежів.

Для того, щоб розпочати співпрацю з нами, Вам необхідно пройти реєстрацію.

При реєстрації на електронну адресу, вказану у реквізитах, договір Вам буде надіслано автоматично. Ви також отримаєте лист із реєстраційними даними (логін та пароль) для входу в особистий кабінет системи онлайн-бронювання.

Якщо ви зовсім новачок у світі круїзів, зверніть увагу на наші навчальні проекти, це дозволить нам зорієнтуватися та отримати корисну інформацію:

Підписуйтесь на розсилку та стежте за новинами та новинками світу круїзів від «Морський вояж»

Якщо у вас залишилися питання будемо раді допомогти:

Телефон:+38 (044) 39 22 888

Телефон:+38 (050) 087-82-00
(Телефон для екстреного зв’язку)
Факс: +38 (044) 499-54-55
(авторежим)
E-mail: sale@mvoyage.com.ua
(Для запитів) info@mvoyage.com.ua
(Для розсилок та пропозицій)
Реквізити банку: ЄДРПОУ:35031954
Р/р:26001052617818
МФО:320649
в Філія Розрахунковий Центр ПАТ КБ "ПриватБанк"