Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Групові круїзи

Групові круїзи - чудовий спосіб провести відпустку з друзями, сім’єю або у компанії однодумців.

Круїз із групою - чи круїз самостійно? - Вибирати лише Вам. З очевидних переваг круїзу з групою є можливість подорожувати різними країнами, не володіючи іноземною мовою, мати можливість підтримки 24/7 (адже з Вами в турі на маршруті завжди знаходиться координатор Морського вояжу, який готовий відповісти на всі питання), отримати максимально вигідну ціну.

Запрошуємо ознайомитись з нашими груповими круїзними турами та чекаємо Вас на борту разом з нами!

ЩО ТАКЕ ГРУПОВИЙ КРУЇЗНИЙ ТУР?

Груповий круїзний тур - це тур, який складається командою Морського вояжу і включає круїз, готель, трансфери за маршрутом і деякі екскурсії. До цього круїзу вирушають наші гості з усієї України, разом із координатором (співробітником туроператора), який залишається з туристами протягом усього маршруту.

ПЕРЕВАГИ БРОНЮВАННЯ ГРУППОВОГО ТУРУ

Є багато переваг бронювання круїзу з російськомовною групою.

 • Вартість. Групові круїзи готуються командою круїзних експертів заздалегідь, що дозволяє отримати вигіднішу тарифну вартість на круїзну складову. Крім усього, бронювання блокових програм авіа та групи в готелях та на трансферах дозволяє значно знизити вартість туру загалом. Купівля аналогічного круїзного туру в збірку обійдеться набагато дорожче.
  Російськомовний супровід. Для круїзів із українськими групами ми завжди включаємо координатора. Координатор – людина, яка володіє як мінімум англійською, і як максимум – декількома іноземними мовами. Це дозволяє без проблем вирішити будь-яке питання гостей.
  Зручна логістика. Всі наші круїзи з російськомовними групами організовані так, щоб логістика була максимально комфортною для гостей. Завжди за маршрутом туру ми включаємо трансфери, екскурсійні програми збудовані таким чином, щоб гості не втомлювались, бронюються прямі перельоти. Результат – максимальний комфорт наших гостей під час відпочинку у круїзах із російськими групами.
  Екскурсійні програми. Для наших групових турів ми обираємо лише найкращих, перевірених гідів у країнах та містах, які ми відвідуємо за маршрутом. Наші екскурсійні тури розробляються індивідуально під групу, з вибором найкращих визначних пам’яток. Ми працюємо лише з перевіреними сертифікованими гідами та надаємо комфортабельні сучасні автобуси для відвідування міст. Як правило, одна або кілька екскурсій вже включена у вартість туру, що дозволяє відкрити для себе маршрут по-особливому.

Які існують круїзи з російськомовною групою?

Ми розробляємо програми з круїзів з російськомовними групами виходячи з:

 • Популярності та краси маршруту. Якщо наші гості, які подорожують в індивідуальних турах, залишають хороші відгуки про маршрути.
  Вигоди логістики. Нам важливо, щоб групові круїзи були максимально зручні: прямі перельоти, зручні трансфери – ось що створює загальний комфорт у турі.
  Новинки лайнера. Ми намагаємося організувати групові тури на сучасних комфортних лайнерах, щоб гості могли насолоджуватися не лише маршрутом, а й розвагами та комфортом на борту.
  Додаткових "родзинок". Підбираючи круїзи для групових турів, ми завжди звертаємо увагу на тривалість стоянок у портах, можливість безвізового відвідування унікальних країн та регіонів, можливість організувати яскраві та незабутні екскурсійні програми.

ДЕ КУПИТИ КРУЇЗ З УКРАЇНСЬКОЇ ГРУПОЮ?

Круїзи з українськими групами легко купити у туроператорі "Морський вояж". Завдяки нашим прямим контрактам з круїзними компаніями, готелями та авіакомпаніями, а також співпраці з гідами по всьому світу, ми можемо запропонувати найкращий вибір круїзів з групами по всій Україні. Ми працюємо у Києві, але готові надати можливість купівлі турів у таких містах як Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста. Купити круїз з українською групою ніколи не було так просто – виберіть цікаву пропозицію та зв’яжіться з нашим менеджером, який надасть всю необхідну додаткову інформацію!

Завжди Ваш,

Морський вояж!