Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Пакетні круїзи

Круїзні тури дозволяють зробити відпустку максимально цікавою, повною вражень та яскравих емоцій. Але підготовка до круїзу часто буває стомлюючою, адже крім відпочинку на круїзному лайнері гостям необхідно подбати також про додаткові послуги, такі як: авіаквиток, трансфери за маршрутом, готель (у разі, якщо рейс прилітає не день-день) до круїзу або після . Круїзні пакети можуть зробити Вашу відпустку більш комфортною та приємною.

Круїзи – що включено?

Круїзи відомі тим, що у вартість включено майже все: більшість варіантів харчування, проживання в комфортних каютах, збори, круїзні заходи на борту, розваги та багато іншого. Однак багато мандрівників вважають за краще вибирати круїзні пакети, щоб розширити свої варіанти відпочинку за рахунок авіаквитків, або проживання в готелях до або після круїзу. Запрошуємо Вас ознайомитися з різноманітністю наших пакетних круїзних турів та вибрати Вашу відпустку мрії!

ПЕРЕВАГИ БРОНЮВАННЯ КРУЇЗНИХ ПАКЕТІВ

 • Одна з переваг бронювання круїзного пакета – це знати, скільки Вам потрібно витратити заздалегідь. Адже найчастіше пакет додаткових послуг займає левову частку всього бюджету на відпустку.
  Друга дуже важлива перевага – економія часу. Ви не займаєтеся підбором необхідних перельотів та готелів. Наші круїзні експерти вже зробили це за Вас, враховуючи зручність логістики (всі готелі знаходяться поблизу визначних пам’яток та в зручній розв’язці до портів відправлення/прибуття), поєднання перельотів та посадки на лайнер та інші важливі нюанси, про які гостю може бути просто невідомо.
  Третя важлива перевага – вартість. Маючи прямі контракти з готельними постачальниками та авіакомпаніями, Морський вояж може забезпечити хорошу вартість круїзного пакету в цілому.
  Але головне - туроператор Морський вояж несе відповідальність за кожну складову пакетної пропозиції та допомагає гостю на будь-якому етапі його подорожі.

ПАКЕТНИЙ КРУЇЗ ЧИ ЗВИЧАЙНИЙ КРУЇЗ?

Вибирати лише Вам! Але пам’ятайте, що:

 • ми розробили наші пакетні круїзи з урахуванням усіх необхідних додаткових послуг. Ми пропонуємо пакетні круїзи від провідних круїзних компаній: Costa Cruises, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Royal Caribbean International, Oceania Cruises, Celebrity Cruises та багато інших.
  до звичайного круїзу не включено додатковий пакет послуг, а до круїзного пакетного туру включено всі необхідні елементи для комфортного відпочинку;
  Вибираючи круїзний пакет Ви страхуєте себе, адже за всі етапи подорожі відповідає один постачальник;
  Залишилися питання чи ви не знаєте, як забронювати пакетний круїз?
 • Вибір круїзного пакетного туру як варіанта відпочинку – це простіше, ніж замовити піцу:
  Ознайомтесь із нашим асортиментом пакетних пропозицій. Наші фахівці з розробки продукту обрали лише актуальні, найцікавіші та найяскравіші маршрути.
  Наберіть наших менеджерів по телефону - і ми розповімо всі нюанси щодо обраного Вами маршруту.
  Забронюйте тур та готуйте валізи! Це буде Ваша відпустка мрії!

Туроператор "Морський вояж" – офіційний представник широкої лінійки круїзних компаній в Україні. Наші прямі контракти з круїзними компаніями, готелями та авіаперевізниками дозволяють нам гарантувати якість та швидкість послуг, що надаються. Ми працюємо з туристичними компаніями по всій Україні та не лише вже багато років та надаємо індивідуальний сервіс окремим гостям. Ви можете вибрати пакетні круїзи з відправленням з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова та інших міст, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними у шапці сайту.