Морський Вояж - круїзний туроператор Морський Вояж - круїзний туроператор

Відкриваємо світ разом

Телефонуйте щоб підібрати та забронювати круїз
+38 (044) 392-28-88 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Безпека

Навчальна тривога – це обов’язкова процедура, що проводиться на всіх круїзних лайнерах з метою інструктування пасажирів на випадок виникнення надзвичайної ситуації (інформування про дії в екстрених ситуаціях, демонстрацію використання рятувальних засобів тощо).

Проводиться навчальна тривога - протягом 24 годин з моменту початку круїзу (відплиття лайнера) згідно з міжнародною конвенцією з безпеки життя в морі (SOLAS від 1974).

Оголошення під час навчальної тривоги відбуваються англійською мовою або офіційною мовою лайнера. Оголошення можуть звучати додатково іншими мовами у випадку, коли на лайнері знаходиться велика кількість людей, які не розмовляють англійською.

Одягати рятувальні жилети під час навчальної тривоги необов’язково. Пасажирам повідомляють, куди вони повинні прямувати у разі екстреної ситуації, їм необов’язково повертатися до кают за рятувальними жилетами, щоб уникнути тисняви. Члени екіпажу нададуть рятувальні жилети на призначених місцях збору. У разі надзвичайної ситуації, це допомагає вести облік пасажирів.

Діяльність круїзних компаній суворо регулюється та питання безпеки пасажирів завжди пріоритетні!

Усі лайнери будуються та експлуатуються відповідно до вимог Міжнародної Морської

Організація, установа ООН, яка регулює світові стандарти безпеки та експлуатації круїзних лайнерів прийняттям міжнародних договорів, правил і постанов, які в свою чергу класифікуються міжнародною конвенцією з безпеки життя в морі (SOLAS)

Окрім жорстких затверджених положень про безпеку постійно розробляються додаткові постанови щодо правил технічної та навігаційної безпеки.

Екіпаж кожного лайнера в обов’язковому порядку проходить навчання, атестації, бере участь у навчальних тривогах та змодельованих процесах евакуації.

Усі керівники підрозділів екіпажу проходять спеціальне навчання, і кожен член екіпажу бере участь у навчальній тривозі, щоб у разі надзвичайної ситуації діяти швидко та ефективно. На лайнерах із різною періодичністю проводяться інструктажі екіпажу.

Кількість рятувальних шлюпок різна на кожному лайнері. Зазвичай є достатня кількість рятувальних шлюпок, розрахована на кількість пасажирів, а також додаткова кількість шлюпок у резерві.

Під час навчальної тривоги пасажирам повідомляють, що у разі надзвичайної ситуації неповнолітніх пасажирів буде супроводжено до призначених місць збору, де на них чекатимуть батьки/опікуни.

Навчальну тривогу для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями проводять окремі члени екіпажу, які пройшли спеціальну підготовку.