Морской Вояж - круизный туроператор Морской Вояж - круизный туроператор

Открываем мир вместе

Звоните чтобы подобрать и забронировать круиз
+38 (095) 413-95-55 | +38 (050) 087-82-00

ruua

Шановні партнери !

"Морський Вояж" пропонує для збільшення асортименту турпродукту туристичних агенцій встановити на сайтах своїх партнерів - Онлайн Пошук Морських Круїзів

В Онлайн Пошуку Морських Круїзів "Морський вояж" пропонує круїзи найпопулярніших морських міжнародних круїзних компаній: Royal Caribbean International, Costa Cruises, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Carnival Cruise Line, Celebrity Cruises, Holland America Line, Oceania Cruises ін.

Ми знаємо, що для роботи з круїзним турпродуктом співробітникам агентств потрібні спеціалізовані навички.

Наші онлайн сервіси допоможуть вашим співробітникам бути компетентними та впевненими у продажах круїзного продукту, а вашим клієнтам нададуть точний опис круїзів!

Онлайн пошук круїзів на вашому сайті дозволить вашим клієнтам вибирати та бронювати круїз в режимі реального часу, а вашим співробітникам доведеться лише супроводжувати обраний тур клієнтами інформаційно.

Переваги агентських Онлайн Пошуків Круїзів компанії "Морський Вояж":

  • Модулі функціонують у режимі реального часу цілодобово та безпосередньо пов’язані з базами даних круїзних компаній. З їхньою допомогою клієнт вибирає круїзи в режимі реального часу.
  • Вся інформація в модулях нейтральна і дозволяє дотримуватися конфіденційності приналежності Онлайн Пошуків.
    Модулі надають можливість багаторівневого пошуку круїзів за різними параметрами, що дозволяє враховувати численні потреби відвідувачів сайту.
  • Модулі надають можливість самому клієнту не лише вибрати маршрут, а й забронювати номер каюти та одразу отримати номер бронювання у круїзній компанії.
  • Оформлене замовлення клієнтом в Агентстком Онлайн Пошук відразу потрапляє в "Особистий кабінет агентства" нашої компанії і немає необхідності його перебронювати ще раз.
  • модулі пропонують круїзи за реальною наявністю місць з номерами кают та з урахуванням знижок, бонусів та інших привілеїв від круїзних компаній, оскільки при підборі круїзу система автоматично їх вказує.
  • до моменту внесення передоплати всі бронювання опційні і в разі відмови до оплати не тягнуть за собою штрафні санкції ні для клієнтів ні для агентств.

Всі розділи агентських Онлайн модулів автоматично оновлюються системою бронювання компанії, що дуже зручно і не вимагає з боку співробітників агентства жодних зусиль для підтримки актуальності комерційної інформації.

Агентські версії Онлайн Пошуків круїзів дуже легко та швидко встановлюються. Інструкція по встановленню Онлайн Пошуків можна отримати у нашого технічного відділу.

Для встановлення Онлайн Пошуку круїзів (агентська версія) необхідно:

З усіх питань звертайтесь до відділу роботи з агентствами компанії "Морський Вояж"

Тел : +3(044)39-22-888 дод. 3806